Pousada Good Times
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Vergaderfaciliteiten Vergader-/Banketfaciliteiten |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Pousada Good Times Guarujá hotel ligt in de wijk Praia do Tombo in Guarujá, 7 km verwijderd van cultuurgerichte attracties zoals het Kunstmuseum Benedito Calixto.
De boulevard van Santos is binnen 10-minuten rijafstand van de herberg gelegen en het Aquarium van Santos bevindt zich op 15 minuten met de auto. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals de Parochie van Nossa Senhora de Fátima e Santo Amaro, op 3 km afstand van dit hotel. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Praia do Bueno waarderen, dat op circa 15-minuten loopafstand ligt. Pousada Good Times is binnen een paar straten van het strand Asturias geplaatst. Het treinstation Pref Saladino is op 49 km van dit pand.
De kamers verwelkomen gasten in een patio en een balkon en zijn ingericht met een bureau. Ze beschikken over een apart toilet en een douche. Ze bieden privébadkamer badkamers met een apart toilet en een douche. Gastenkamrs bieden uitzicht op de berg.
Bucefalus Restaurante & Grill is binnen het bereik van Pousada Good Times Guarujá.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mirante do Morro da Caixa D’Água1186 km
- strand Asturias1290 km
- Guaiuba Beach1150 km
- Feirinha das Asturias1118 km
- Barra Grande Fort2540 km
- Astúrias Handcraft Market1,1 km
- Praia do Tombo592 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas93 km
- Treinstations
- Maua43 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Horeca
- Gedeelde keuken
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Zonneterras
Diensten
- Vergader-/Banketfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven Congonhas van Pousada Good Times hotel?
Er is een 95 km afstand tussen Congonhas en Pousada Good Times hotel. - 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Pousada Good Times hotel parkeren?
Pousada Good Times hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Good Times hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Good Times hotel moeten klaar zijn om om 08:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Guarujá?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Guarujá is $62. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Pousada Good Times hotel?
Ja, sommige kamers hebben een werkruimte in Pousada Good Times hotel.